PIERWSZA AUTOKAROWA WYCIECZKA KLAS PIERWSZYCH DO TOKARNI – SADYBA

PIERWSZA AUTOKAROWA WYCIECZKA KLAS PIERWSZYCH DO TOKARNI - SADYBA

Uczniowie klas pierwszych, wybrali się na wycieczkę do najmilszych zwierząt pod słońcem. Alpaki to przeurocze zwierzęta, które obniżają poziom stresu i uwalniają endorfiny. Dzieci były tak szczęśliwe, że uśmiech z ich twarzy nie schodził podczas całego pobytu w Sadybie. Uczniowie mogli dotykać, przytulać i karmić zwierzątka oraz fotografować się z nimi. Ponadto, panie, które opiekują się Alpakami, zapoznały dzieci z hodowlą, miejscem pochodzenia oraz zwyczajami tych zwierząt. Atrakcją były również zajęcia plastyczne. Na koniec spotkania dzieci mogły zakupić przeróżne pamiątki z wizerunkiem tego uroczego zwierzątka.

Wycieczka była jednocześnie wpisana w zadania projektowe realizowanego w klasach pierwszych projektu edukacyjnego „KLASA W TERENIE”.

wychowawcy klas I