WYCIECZKA NA ZARABIE KLAS PIERWSZYCH

Jesień to niezwykła pora roku, kiedy natura przekształca swoje barwy, przygotowując się do zbliżającej się zimy. To idealny czas, aby wyjść na świeże powietrze i doświadczyć piękna tej pory roku. W naszej szkole postanowiliśmy wykorzystać tę okazję, organizując wyjście uczniów na Zarabie, aby na własne oczy zobaczyć, jak zmienia się otaczający nas świat.

Podczas wyjścia zachęcaliśmy uczniów do tworzenia sztuki inspirowanej jesienią. Przynieśli ze sobą farby, pędzle i bloki rysunkowe, aby oddać piękno otaczającej ich przyrody na płótnach i papierze. Tworzenie prac artystycznych w otoczeniu natury było nie tylko relaksujące, ale również pomagało uczniom docenić i wyrazić swoje wrażenia związane z jesiennym krajobrazem.

Nasze jesiennie wyjście do parku było pełne nauki i radości. Uczniowie mieli okazję połączyć się z przyrodą i dowiedzieć się o jej tajemnicach na własnej skórze. Obserwowanie zmieniających się barw liści, słuchanie śpiewu ptaków i tworzenie sztuki wśród natury pozostawiło niezapomniane wrażenia.

wychowawcy klas I-szych