MYŚLENICKA MŁODZIEŻ W AKCJI: WŁĄCZ HISTORIĘ Z #BOHATERON

W ostatnich dniach wakacji Myślenicka młodzież miała okazję uczestniczyć w niezwykłym projekcie realizowanym w ramach kampanii kampanii BohaterON przez Fundację SENSORIA i Fundację POKOLENIA KOLUMBÓW. 

Dzięki środkom pozyskanym z Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza ogranizatorzy akcji stworzyli utwór pt. „Włącz Historię!,który promuje ogólnopolską akcję edukacyjną #BohaterONwTwojejSzkole.

Muzykę do tej inspirującej piosenki skomponował Darek Malejonek, a słowa napisał Arkadiusz Zbozień, znany jako „Arkadio”. Wokalnie utwór wykonuje Leon Olek, finalista 6. edycji The Voice Kids Poland.

Teledysk do „Włącz Historię!” to efekt pracy Andrzeja Starowicza, który był odpowiedzialny zarówno za reżyserię, choreografię jak i produkcję teledysku. Warto podkreślić, że w klipie występują utalentowani tancerze z JDC Dance Studio oraz członkowie Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Społecznych „Damy Radę”.

Realizacja teledysku była możliwa dzięki uprzejmości Dyrektora Muzeum Niepodległości w Myślenicach, Pana dr Łukasza Malinowskiego oraz Pani Dyrektor mgr Justyny Otfinowskiej ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Myślenicach, którzy udostępnili swoje lokalizacje do nagrań.

„Włącz Historię!” to nie tylko piosenka, to wezwanie do odkrywania cennych wartości i symboli historii Polski. To manifest patriotyzmu, który jest biało-czerwony, ale także na czasie ❤️.

Zapraszamy do obejrzenia teledysku „Włącz Historię!”:

Premiera klipu odbyła się w programie Pytanie na Śniadanie w TVP. 

Akcja #BohaterON to ogólnopolska inicjatywa edukacyjna, której celem jest przybliżenie historii Polski młodemu pokoleniu i inspiracja do odkrywania naszej narodowej tożsamości. 

Skip to content