OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY „KLASA W TERENIE”

OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY „KLASA W TERENIE”

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas I-szych wezmą udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „KLASA W TERENIE”. Jego głównym celem jest promowanie wartości edukacji na świeżym powietrzu, zachęcenie nauczycieli i uczniów do „opuszczenia” swoich sal lekcyjnych i spędzenia czasu poza budynkiem szkoły. Wszystko po to, aby promować edukację terenową – prawdopodobnie najbardziej uszczęśliwiającą formę edukacji na świecie, angażującą różne zmysły.

Projekt jest skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas I-III. Uczestnicy projektu w trakcie jego trwania wykonywać będą zadania ujęte w regulaminie. Będzie on realizowany od 1 października 2023 roku do 31 maja 2024 roku w klasach:

1 a – p. Monika Moryc

1 b – p. Magdalena Batko

1 c – p. Agnieszka Nosal

1 d – p. Urszula Biel

 

wychowawcy klas I-szych

Skip to content