GŁOSOWANIE W BUDŻECIE OBYWATELSKIM

Zagłosuj na budżet

Od 14 września (najbliższy czwartek) rozpoczyna się  głosowanie na zadania do Myślenickiego Budżetu Obywatelskiego.

Głosowanie potrwa do piątku 22 września 2023r. do godziny 14:00.

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie nas w tym przedsięwzięciu poprzez aktywny udział w głosowaniu i oddaniu głosu na nasze zadanie pod nazwą:

WYPOSAŻENIE NOWEGO POMIESZCZENIA ŚWIETLICY,

DOPOSAŻENIE SAL LEKCYJNYCH W BRAKUJĄCY SPRZĘT MULTIMEDIALNY.

Głosować może każdy zameldowany mieszkaniec Gminy, który ukończył 16 lat oraz mieszka przy podanych poniżej ulicach. Można oddać TYLKO JEDEN GŁOS ramach zadania w danym okręgu/sołectwie i jeden w ramach zadania ogólnomiejskiego!

Tylko od ilości złożonych przez Państwa głosów na NASZE ZADANIE zależy, czy zostanie ono zrealizowane.  Głosować można elektronicznie (link zostanie przesłany po pojawieniu się na stronie gminy) lub w wersji papierowej. Papierowe karty do głosowania będzie można uzupełnić też na najbliższym zebraniu. Podwójne oddanie głosu i w wersji papierowej, i elektronicznej) powoduje jego nieważność. 

PROSIMY O ZACHĘCENIE DO GŁOSOWANIA RODZINY, ZNAJOMYCH, SĄSIADÓW (mieszkających na podanych niżej ulicach).

Okręg nr 2- osoby uprawnione do głosowania

Ulice: Armii Krajowej, Asnyka, Broniewskiego, Bukowa, Daszyńskiego, Długosza, Drogowców, Galla Anonima, Gałczyńskiego, Generała  Bema, Generała Maczka, Generała Okulickiego, Górna, Jagiellońska, Joselewicza, Jodłowa, Kasprowicza, Kazimierza Wielkiego, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Kraszewskiego, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Malinowa, Marszałka Piłsudskiego, Matejki, Mickiewicza, Modrzewiowa, Mostowa, Niepodległości, Orkana, Orzeszkowej, Parkowa, Partyzantów, Piastów, Przemysłowa, Przerwy-Tetmajera, Reja, Reymonta, Rynek,  Rzemieślnicza, Senatorska, Słoneczna, Słowackiego, Solskiego, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Spytka Jordana, Stefana Batorego, Stroma, Szkolna, Szpitalna, Ujejskiego, Wczasowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Źródlana, Zacisze, Zamkowa, Zdrojowa, Zielona, Żeromskiego, Żwirki i Wigury, Rykały, Cegielskiego, Burmistrza Marka.

Skip to content