OBIADY

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Myślenicach informuje, że koszt gorącego posiłku w roku szkolnym 2023/2024 wynosił 7 zł. Zapisy na obiady ruszają od 04.09.2023 r. do 08.09.2023 r. Kolejne zapisy będą możliwe w pierwszym tygodniu października.

Podstawą do zapisu dziecka jest wypełnienie FORMULARZA, który znajduje się poniżej (załącznik). Wypełniony formularz prosimy dostarczyć do Szkoły Podstawowej nr 2 w Myślenicach w godzinach od 6:00-14:00 do Intendentki. Dzieci korzystające z żywienia w ubiegłym roku szkolnym, również proszeni są o dostarczenie formularza. Szkoła współpracuje w dalszym ciągu z firmą Wolters Kluwer (program iPrzedszkole), będący programem rozliczeniowym za żywienie.

Z zapisem dziecka na obiad, wiąże się akceptacja załączonego poniżej regulaminu, który przedstawia zasady korzystania ze stołówki.

Kuchnia będzie gotować od 11.09.2023 r., rodzic w pierwszym tygodniu szkoły musi zapewnić dziecku posiłek we własnym zakresie.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: 12 272 04 86.

Skip to content