UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

23 czerwca cała społeczność szkolna spotkała się ostatni raz przed wakacjami, aby odebrać świadectwa z rąk swoich wychowawców, pożegnać się z kolegami i koleżankami, życząc sobie wzajemnie udanych, bezpiecznych i pięknych dni zasłużonego letniego odpoczynku.

W tym dniu również miało miejsce ważne wydarzenie – przekazanie sztandaru szkoły oraz rozdanie nagród książkowych dla uczniów klas ósmych za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

Wszystkim życzymy udanych wakacji i do zobaczenia w poniedziałek 4 września 2023 r.

Podczas uroczystości wykorzystano sprzęt nagłaśniający (głośniki, mikrofony bezprzewodowe, powermikser) oraz aparat fotograficzny, zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości.