ROZDANIE NAGRÓD DLA KLAS 4-7

Tradycyjnie dzień przed zakończeniem roku szkolnego w naszej szkole odbywa się podsumowanie dokonań naukowych i sportowych uczniów klas 4 – 7. W tym roku Pani Dyrektor Justyna Otfinowska nagrodziła następujących uczniów:

• na poziomie klas czwartych – Milena Wójtowicz kl. 4c
  • na poziomie klas piątych – Anna Miłek kl. 5b
  • na poziomie klas szóstych – Amelia Bisztyga (kl. 6d) i Oliwia Brózda (kl. 6a)
  • na poziomie klas siódmych – Maja Oskwarek (kl. 7b).

Ponadto została przyznana nagroda za wybitne osiągnięcia naukowe – Mariola Gubała (kl. 4a), Zbigniew Święch (kl. 4c), Zofia Piesakowska (kl. 5b), Anna Miłek (kl. 5b), Leon Piechota (kl. 5b), Tomasz Pachoń (kl. 5b), Maja Oskwarek (kl. 7b), Kacper Gorączko (kl. 7d).

Wielkie gratulacje!

Podczas uroczystości wykorzystano sprzęt nagłaśniający (głośniki, mikrofony bezprzewodowe, powermikser) oraz aparat fotograficzny, zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości.