UROCZYSTE POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH

W dniu 21 czerwca  2023 r. miało miejsce w naszej szkole uroczyste pożegnanie klas ósmych. Po części artystycznej przygotowanej przez samorząd szkolny z klas: 7b, 5a i 6b pod opieką p. Jerzego Zdunia, P. Dyrektor Justyna Otfinowska wręczyła nagrody –  statuetki, dyplomy, książki dla uczniów wyróżniających się w nauce, sporcie i wolontariacie.

TYTUŁ NAJLEPSZEJ ABSOLWENTKI SZKOŁY ZDOBYŁA ZOFIA CHROBAK – UCZENNICA KL. 8B.

Najlepszą uczennicą na poziomie klas ósmych została Milena Gubała (kl. 8b).

Nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe uzyskali Artur Gorączko (kl. 8b) i Władysław Banaszek (kl. 8b).

Nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe otrzymali Zofia Chrobak (kl. 8b) i Antoni Styczeń (kl. 8b).

Uczniowie wyróżnieni za wyjątkowe zaangażowanie w wolontariat:

• Gabriela Kruszec kl. 8a
  • Alicja Kuczyńska kl. 8a
  • Małgorzata Lech kl. 8f
  • Anna Tondera kl. 8a
  • Wiktoria Przybyś kl. 8d

Z rąk Pani Dyrektor uczniowie otrzymali nagrody za osiągnięcia w różnorodnych konkursach wiedzy i zawodach sportowych organizowanych w ciągu roku szkolnego.

Specjalnymi nagrodami za duże postępy szkolne zostali uhonorowani Oliwia Obst (kl. 8d) i Kamil Synowiec (kl. 8c).

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

Podczas uroczystości wykorzystano sprzęt nagłaśniający (głośniki, mikrofony bezprzewodowe, powermikser) oraz aparat fotograficzny, zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości.