DLA NASZYCH RODZICÓW

W dniu 21 czerwca uczniowie kasy 1a zorganizowali uroczyste spotkanie dla rodziców w ramach Dnia Mamy i Dnia Taty. Z tej okazji pierwszoklasiści przygotowali dla najmilszych gości program artystyczny, złożony z tematycznych wierszy i piosenek. Uczniowie mieli także dla swoich najbliższych symboliczne upominki. Licznie zgromadzeni goście ze wzruszeniem oglądali występy dzieci. Mimo tremy pierwszoklasiści pięknie się zaprezentowali, a na zakończenie występu ze słowem KOCHAM CIĘ MAMO, TATO wręczyli Rodzicom prezenciki, wykonane własnoręcznie w czasie warsztatów w szkole. Były uściski, uśmiechy, podziękowania, całusy, a także niespodzianka dla małych artystów przygotowana przez Rodziców. Wspólnie spędzony czas przyniósł wszystkim ogromną dawkę pozytywnych emocji i wrażeń.

Mgr Iwona Stanisz – Trzcińska