MIĘDZYNARODOWY PROJEKT „KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE” – ZAKOŃCZENIE

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT „KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE” - ZAKOŃCZENIE

„Jeden obraz znaczy więcej niż tysiąc słów”. Uczniowie z klas Id i IIa przez cały rok regularnie i wytrwale brali udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Kreatywne Prace Plastyczne”, który właśnie dobiegł końca. Zajęcia plastyczne związane z realizacją projektu odbywały się w ramach lekcji. W naszych galeriach szkolnych można było zobaczyć wyjątkowe dziecięce prace wykonane technikami malarskimi, rysunkowymi i mieszanymi. Znaleźliśmy w nich bogactwo różnorodnych tematów i środków wypowiedzi plastycznej, które wyraźnie dowodzą, iż możliwa jest prawdziwie twórcza edukacja plastyczna, wspierająca wszechstronny rozwój dzieci.

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym uczniom, iż byli z nami w tej pięknej i innowacyjnej przygodzie.

Bożena Łętocha, Emilia Wielgus i Paulina Zając – koordynatorki