OGNISKO INTEGRACYJNE KLAS 1A, 1D, 2C, 2D, 3B

W dniu 22.06.2023 r. klasy 1a, 1d, 2c, 2d i 3b wybrały się na Kudłacze, na ognisko, połączone z zabawami integracyjnymi. Motywem przewodnim była wspólnota dzieci polskich i ukraińskich. Uczniowie chętnie poznawali nowe dla siebie zabawy, wspólnie miło spędzali czas, ucząc się, że inny nie znaczy gorszy. Po wspólnych zabawach dzieci usiadły do wspólnego stołu, aby smakować polskie grillowane kiełbaski. Po posiłku nadszedł czas na kolejne zabawy na placu zabaw i grę w piłkę nożną.

Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny II

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

W międzyczasie wszyscy mieliśmy możliwość podziwiania pięknych widoków Beskidu Wyspowego i zapoznania się z okolicznymi szklakami turystycznymi.

Wycieczka została w całości sfinansowana z Funduszy Europejskich „Małopolska Tarcza Humanitarna. Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny” – grantu realizowanego w gminie Myślenice, w tym również w naszej szkole.

Kierownik wycieczki – Magdalena Batko