DZIEŃ RODZINY

Wiosna, wiosna dziś na łące, dla mamy i taty będzie koncert.
Niespodzianki dla Was mamy, więc serdecznie zapraszamy,
aby uczcić Wasze Święto, tańcem, wierszem i piosenką.

Są takie dni w szkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy. Dzień rodziny to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Z tej okazji,26 maja uczniowie kl. Id i IIa zaprosiły swoich najbliższych na uroczysty program artystyczny do Szkoły Podstawowej nr 2.
W programie przygotowanym specjalnie dla rodziców znalazły się: muzyczny musical pt.: Mamma Mia, okolicznościowe wiersze i piosenki podkreślające wielką miłość do rodziców oraz tańce, które zaprezentowali nasi uczniowie. Na koniec zaproszono rodziców na słodki poczęstunek. Niespodzianką dla rodziców na zakończenie popisów artystycznych były mydełka zapachowe z napisem: Kocham Cię Mamo, Kocham Cię Tato. Było to radosne i słoneczne popołudnie spędzone w wielkiej szkolnej rodzinie.

Paulina Zając
Emilia Wielgus