NASI UCZNIOWIE LAUREATAMI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU ALFIK HISTORYCZNY

ALFIK HISTORYCZNY

Miło nam ogłosić laureatów Konkursu Alfik Historyczny,  który odbył się  15 marca 2023 r. w naszej szkole.

1 miejsce w województwie  oraz 4 miejsce w kraju wśród uczniów klas ósmych zajął Władysław Banaszek z 8b, oraz 1 miejsce w województwie i 5 miejsce w kraju wśród uczniów klas siódmych zajął Kacper Gorączka z klasy 7d. Uczniowie otrzymali bony upominkowe o wartości 100 zł do wykorzystania w internetowej księgarni Gandalf.com.pl. Dyplom uznania zdobył także Konrad Żwirski z klasy 6a

Celem konkursu było zainspirowanie dzieci i młodzieży do poznawania historii. Konkurs był organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste.

Łącznie 25 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Alfiku Historycznym. Konkurs przeprowadziły nauczycielki historii mgr Joanna Bugaj i mgr Anna Górecka. Serdecznie zapraszamy do kolejnej edycji w przyszłym roku szkolnym !!!

Skip to content