PROJEKT LAPBOOK III D – DZIEŃ CZEKOLADY

Klasa III d wykonała kolejny lapbook w ramach realizowanego przez nas projektu LAPBOOK W NASZEJ KLASIE. Lapbook wykonany został z okazji Dnia Czekolady, który przypada na dzień 12 kwietnia. Podczas zajęć uczniowie poprzez zabawę zdobyli informacje na temat procesu powstawania czekolady, poznali jej rodzaje, utrwalili wiadomości o czekoladowych smakołykach, poznali czekoladowe ciekawostki. Była to też świetna okazja do utrwalenia części mowy – tym razem w smacznej, czekoladowej odsłonie.

Kolejny raz przekonaliśmy się, że praca grupowa może przynieść niesamowite efekty. Nasze lapbooki można oglądać w sali 116.

Efekty pracy dzieci z klasy III D można obejrzeć w filmiku, zamieszczonym pod artykułem. Gorąco zachęcamy do oglądania!

Urszula Biel