WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE I PSYCHOTERAPIA

Klinika medyczna Allmedica podpisała umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, w ramach której zostały uruchomione „Ośrodki środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży” m.in. w Krakowie ul. Zakopiańska 2a, Skomielnej Białej 391, Wadowicach ul. Konstytucji 3 Maja 4 i w Nowym Targu ul. Kowaniec 2a. Ww. ośrodki są całkowicie bezpłatne, aby z nich skorzystać nie jest potrzebne skierowanie. Bezpłatną opieką psychologiczną i terapeutyczną może być objęte każde dziecko do 18 roku życia oraz młodzież ucząca się do 21 roku życia, bez względu na miejsce zamieszkania oraz lokalizację szkoły lub przedszkola.

Zakres wsparcia:

• porada i diagnoza psychologiczna
  • psychoterapia indywidualna i grupowa
  • psychoterapia rodzinna
  • wsparcie psychospołeczne
  • wizyty domowe lub środowiskowe

W celu rejestracji – kontakt pod numerem infolinii: + 48 22 610 10 10

NOWY OŚRODEK ŚRODOWISKOWEJ OPIEKI PSYCHOLOGICZNEJ I PSYCHOTERAPEUTYCZNEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W Nowym Targu

Aneta Dziewońska