PROGRAM STYPENDIALNO-ROZWOJOWY DLA ÓSMOKLASISTÓW

Program stypendialno-rozwojowy „Klasa” Fundacji BNP Paribas, objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki, może być idealnym rozwiązaniem dla dobrze uczących się i aspirujących ósmoklasistów, którym brakuje środków na dalszą naukę w prestiżowych szkołach średnich w większym mieście. Stypendium programu „Klasa” zapewnia m.in. pokrycie kosztów internatu, wyżywienia, podręczników, wycieczek szkolnych czy kieszonkowego dla ucznia wybierającego dalszą naukę w 1 z 6 liceów partnerskich programu: w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Gdyni lub Białymstoku. Stypendyści, którzy zdecydują się na studia wyższe, otrzymują od fundacji także stypendium finansowe na I roku studiów. Szczegóły dotyczące kryteriów przyjęcia do programu oraz benefitów, które program oferuje znajdują się na stronie www.programklasa.pl  JAK STARAĆ SIĘ O STYPENDIUM?

Rekrutacja do programu na rok szkolny 2023/2024 potrwa do 16 kwietnia 2023 poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.programklasa.pl W razie dodatkowych pytań – kontakt z biurem programu na klasa@bnpparibas lub pod numerami +48 22 56 21 902 i +48 22 56 21 688.

Klasa_2023_plakat_z_data