BAL KARNAWAŁOWY KLAS I

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie kl. I Szkoły Podstawowej nr 2  niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w czwartek – 16 lutego 2023 roku.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle – zamieniła się w prawdziwą salę balową.

W szkole zaroiło się od spidermanów, piratów, rycerzy, policjantów, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów. Były wróżki, księżniczki, zakonnica, diabły, koty, motyle, różne inne stwory i dziwadła… Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom jak i wychowawcom.  Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Podczas zabawy karnawałowej, towarzyszyli nam animatorzy z „ Bajkowej Planety- Fantazja”. Były nie tylko tańce , ale również konkurencje sportowe. Na koniec każde dziecko miało okazję poprzytulać się z Panem i Panią Misiową, To był naprawdę niezapomniany czas dla dzieci.

Wychowawcy kl. I