SZTUKA EMOCJI W „DWÓJCE”

W listopadzie nauczyciele „Dwójki” byli przewodnikami po świecie emocji dla swoich uczniów, pochylając się nad uczuciem SMUTKU i przepracowując go za pomocą dziedziny sztuki jaką jest MUZYKA. Projekt w swoich założeniach osadzony jest w duchu arteterapii i mindfulness – i właśnie z tych źródeł oraz własnych uczuć, wiedzy i doświadczeń uczniowie czerpali pełnymi garściami. Szczególnie zaangażowała się w projekt kl. 4b, której efekt pracy można podziwiać na grupie Sztuka Emocji na Facebooku.

W GRUDNIU bierzemy na warsztat NADZIEJĘ. I do pracy nad tą emocją zapraszam klasy 1-6 oraz dzieci w szkolnej świetlicy. Na dziedzinę sztuki do realizacji tego tematu wybieramy LITERATURĘ.

Proszę klasy o dzielenie się efektami działań grudniowych, życząc sztuki wypełnionej emocjami i pięknych emocji w Waszej sztuce!

Aneta Dziewońska