ANDRZEJKI W HIPI-HOPIE

Z okazji Andrzejek w dniu 28-30 listopada wszystkie klasy 1-3 szkoły podstawowej odwiedziły Park Rozrywki Dziecięcej „Hipi-Hop” w Myślenicach. Miejsce to ma do zaoferowania wiele atrakcji jak zjeżdżalnie, basen z kulkami, dmuchany zamek, trampoliny, równoważnie, ścianki wspinaczkowe oraz różne tory przeszkód. Był też czas na zawody sportowe i zabawę przy muzyce. Najwięcej wrażeń dostarczyły jednak specjalnie przygotowane wróżby andrzejkowe.

Uczniowie mieli okazję poznać swój przyszły zawód oraz sprawdzić co czeka ich w najbliższej przyszłości, a także wziąć udział w laniu woskiem. Mogli nakłuć również imię swojej przyszłej miłości. My, oczywiście traktujemy to półżartem, jednak dało to dzieciom wiele radości.