V REJONOWE KONFRONTACJE MUZYCZNE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ŚPIEWAM SERCEM

Zakończenie roku szkolnego zbliża się nieuchronnie, to czas podsumowań i wspominania cudownych chwil, które wydarzyły się w tym roku, jedną z niech z pewnością były V Rejonowe Konfrontacje Muzyczne Osób Niepełnosprawnych Śpiewam sercem, które odbyły się w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu dwudziestego piątego kwietnia bieżącego roku.

Naszą Szkołę reprezentowali: Zofia Pilch z klasy 4d oraz Adam Podlodowski z klasy 5a wraz ze zjawiskowym chórkiem w składzie: Lidia Adamów, Julia Bierówka, Oliwia Brózda, Julita Łętocha, Zuzanna Olewińska oraz Aleksandra Pitala.

Na widowni kibicowali im klasa 4d oraz klasa 5a wraz z nauczycielami.

Po wszystkich występach werdyktem jury kandydaci Z Naszej Szkoły w kategorii soliści zajęli miejsca na podium. Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy i mamy nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie zaskoczą nas swoimi pięknymi występami w muzycznych aranżacjach.

Konkursowym zmaganiom towarzyszył również Jubileusz 10-lecia działalności Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Gminy Myślenice, serdecznie gratulujemy, życzymy dalszego prężnego rozwoju, wielu inicjatyw i bez wątpienia oczekujemy kolejnych rocznic, bo dobro wyświadczone innym wraca.