PODZIĘKOWANIA ZA POMOC DLA DZIECI Z UKRAINY ZORGANIZOWANEJ PRZEZ GIMNAZJUM WEIL AM REHEIN W NIEMCZECH

„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

 

Dzięki  Oliwii Góralik, która jest kuzynką Julii Prosting, otrzymaliśmy paczkę z przyborami szkolnymi, grami edukacyjnymi, artykułami szkolnymi. Julia Prosting, uczennica klasy 10 w Gimnazjum w Niemczech zorganizowała w szkole zbiórkę rzeczową.

Serdecznie dziękujemy zwłaszcza uczniom klasy 10-tej w gimnazjum w Weil am Rehein, rodzicom i opiekunom dzieci, a także koordynatorce Pani Monice Propsting i jej córce Juli Propsting. Cieszymy się, że mogliśmy liczyć na Państwa dobroć i zapewniamy, że nieustannie jesteśmy wdzięczni za każdy, nawet najmniejszy gest wsparcia dla dzieci.

Prezenty sprawiły radość dzieciom z Ukrainy i bardzo się przydadzą. Nasi uczniowie wraz nauczycielem nawiążą kontakt mailowy z Waszą szkołą i mamy nadzieję, że rozwinie się nasza znajomość.