KIERMASZ WIELKANOCNY

W dniu 8 kwietnia w naszej szkole dobędzie się Świąteczny Kiermasz Wielkanocny organizowany przez klasy 7f i 6d wraz z wychowawcami. Dochód ze sprzedaży fantów zostanie przeznaczony na potrzeby naszej szkoły, np. na dofinansowanie do wycieczek szkolnych dla uczniów.

Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie akcji i ofiarowanie nam różnorodnych fantów. Mogą to być np. zabawki, puzzle, gry planszowe, ozdoby do włosów, naklejki, przybory szkolne, książki, notesy, artykuły świąteczne.

Akcję można także wspomóc poprzez przyniesienie ciast, ciasteczek, słodyczy, gotowych galaretek lub deserów.

Fanty należy składać do 5 kwietnia do p. Agnieszki Mieszczanek lub p. Sylwii Nosal do sali 209. Ciasta i inne smakołyki prosimy przynieść w dniu kiermaszu czyli 8 kwietnia do godz. 9.00. Na przyniesionych fantach prosimy zapisać imię, nazwisko oraz klasę ofiarodawcy.

Najbardziej zaangażowane klasy nagrodzimy pamiątkowymi dyplomami.

Z góry serdecznie dziękujemy!!!