Zastępstwa I-VIII
Karta zastępstw – 19 marca 2024 r.
Nauczyciele nieobecni:
- Mgr Elżbieta Jakubiak-Święch
- Mgr Agnieszka Nosal
- Mgr Izabela Michałowicz
- Mgr Izabela Leżańska (konkurs)
- Mgr Marta Kaczmarczyk
- Mgr Magdalena Tobolewicz (wyjście z klasą 6a od 2 do 4 lekcji)
- Mgr Monika Lemaniak (wyjście z klasą 6b od 2 do 4 lekcji)
- Mgr Alicja Wróblewska (wyjście z klasą 5b od 2 do 4 lekcji)
- Mgr Zdzisław Mirek (wyjście z klasą 6d od 2 do 4 lekcji)
- Mgr Joanna Bałos (wyjście z klasą 6d od 2 do 4 lekcji)
- Mgr Joanna Bugaj (wyjście z klasa 7b na lekcji 2 i 3)
- Mgr Jolanta Żaba (wyjście z klasa 7b na lekcji 2 i 3)
- Mgr Małgorzata Dąbrowska (szkolenie)
- Mgr Tadeusz Szlachetka
Lekcja | Klasa | Informacja o zastępstwie | Dyżur | Uwagi |
dyżur | Mgr inż. Tomasz Biel | I piętro
11:30-11:45 I piętro 13:35-13:50 |
||
1 | 8b | Lekcja odwołana | ||
2 | 8d | Mgr Katarzyna Haberna zamiast 7b | ||
2 | 7d | Mgr Alicja Burkat | Za budynkiem
(I piętro) 8:45-8:55 |
|
2 | 5b | Mgr Alicja Wróblewska zamiast 7d | ||
2 | 6c | Mgr Izabela Malinowska zamiast 6b | I piętro
10:35-10:45 |
|
2 | 8b | Mgr Paulina Tyrpuła zamiast 7b | ||
2 | 7b wsp. | Mgr Jolanta Żaba zamiast 1 lekcji w 7b wsp. | ||
2 | 4b | Mgr Anna Górecka zamiast 6d
(sala 211) |
||
2 | 6b | Mgr Monika Lemaniak zamiast 6c | ||
2 | 6a | Mgr Magdalena Tobolewicz zamiast 8d | ||
2 | 7b | Mgr Joanna Bugaj zamiast 8c | ||
2 | 8c | Mgr Sylwia Nosal zamiast 5b | Za budynkiem
(II piętro) 9:40-9:50 |
|
2-3 | 5a | Mgr Anna Dziurdzia zamiast 6a i 5b | ||
2-4 | 6d | Mgr Zdzisław Mirek zamiast 4b, 7a ind. oraz 5c
(4 lekcja w sali 208) |
||
3 | 7e | Mgr Izabela Malinowska zamiast 6a | ||
3 | 7b | Mgr Joanna Bugaj zamiast 7e | ||
3 | 5b | Mgr Alicja Wróblewska zamiast 7b | ||
3 | 1c, 2d etyka | Lekcja odwołana | ||
3 | 6a | Mgr Magdalena Tobolewicz | ||
3 | 6b | Mgr Monika Lemaniak | ||
3 | 7a ind. | Mgr Anna Zahel | ||
4 | 5c | Mgr Monika Grzechacka zamiast 5b | ||
4 | 5b | Mgr Alicja Wróblewska | ||
4 | 5a | Mgr Justyna Łętocha zamiast 6a | ||
4 | 1d | Mgr inż. Urszula Biel zamiast 1b ind. | ||
4 | 6a | Mgr Magdalena Tobolewicz zamiast 5a | ||
4 | 4c | Mgr Bogusław Dziurdzia zamiast 6d | I piętro
9:40-9:50 |
|
4 | 4b ind. | Mgr Paulina Tyrpuła | Za budynkiem
(II piętro) 10:35-10:45 |
|
4 | 1c | Mgr Barbara Bicz | ||
4-5 | 7e | Mgr Wojciech Kaźnica | I piętro
9:40-9:50 |
|
5 | 1c | Mgr Elżbieta Żądło | Parter
12:30-12:50 |
|
5 | 7a ind. | Mgr Paulina Tyrpuła | ||
5 | 5c | Mgr Elżbieta Pawlikowska | II piętro
12:30-12:50 |
|
6 | 5c | Lekcja odwołana | ||
6 | 1a | Mgr Monika Moryc | Parter
13:35-13:50 |
|
6 | 8c | Mgr Wojciech Kaźnica | ||
6 | 1c | Mgr Elżbieta Żądło | ||
7 | 1a | Mgr Monika Moryc |
Świetlica
Godzina | Informacja o zastępstwie | Podpis |
9:40-10:40 | Mgr Urszula Biel za mgr I. Michałowicz
(zamiast 1b ind.) |
|
Zamiana sal – hala – wtorek, 19 marca 2024 r.
Lekcja | Klasa | Przydzielona sala |
1 | 6a | 310 |