Konkursy

HARMONOGRAM KONKURSÓW DLA KLAS IV – VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

  Lp. Rodzaj konkursu Odpowiedzialni Planowany termin Informacje

dodatkowe

religia 1. Biblijny Konkurs Tematyczny

,, Z DOBRĄ NOWINĄ PRZEZ ŻYCIE”

Dorota Orzechowska

Tomasz Tatar

szkolny

rejonowy

wojewódzki

 
2. Diecezjalny konkurs plastyczny s. Ewa Cieśla

 

szkolny

diecezjalny

Organizator: KM
język polski 3. Małopolski Konkurs Humanistyczny dla klas IV-VIII Izabela Leżańska szkolny

rejonowy

wojewódzki

Organizator:

Kuratorium Oświaty

 

4.

Powiatowy Konkurs  Literacki

       ,,WROTA SŁAWY”

Jarosława Słowik kwiecień-maj 2020r.  
5. Gminny konkurs Ortograficzny klas IV-VIII Monika Lemaniak maj 2020r.  
6.

 

Mistrz Ortografii klasy IV

Mistrz Ortografii klasy V

Mistrz Ortografii klasy VI

Mistrz Ortografii klasy VII

Mistrz Ortografii klasy VIII

Izabela Leżańska

Anna Pardyak

Magdalena Tobolewicz

Anna Woźniak

Monika Lemaniak

kwiecień 2020r.  
7.

 

Konkurs recytatorski Monika Lemaniak szkolny

gminny

Organizator:

MOKiS

 

8.

Konkurs kaligraficzny Monika Lemaniak

Izabela Leżańska

 

kwiecień 2020r.  
historia  

9.

 

Małopolski Konkurs Historyczny Anna Górecka szkolny

rejonowy

wojewódzki

Organizator:

Kuratorium Oświaty

10. Konkurs Tematyczny

 ,, ZJEDNOCZMY SIĘ, BO JEDEN JEST NASZ CEL”

Elżbieta Jakubiak-Święch szkolny

rejonowy

wojewódzki

Organizator:

Kuratorium Oświaty

język angielski 11. Małopolski Konkurs Języka Angielskiego Katarzyna Haberna szkolny

rejonowy

wojewódzki

Organizator:

Kuratorium Oświaty

12. Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

 ,,OLIMPUS”

Elżbieta Pawlikowska

Marta Kasperek

grudzień 2019r.  
13. Gminny Konkurs Języka Angielskiego Elżbieta Pawlikowska

Katarzyna Haberna

maj

2020r.

 
14. Gminny konkurs kolęd i piosenek świątecznych Marta Kasperek

Katarzyna Haberna

grudzień 2019r.  
15. Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego Jarosława Słowik    
16. ENGLISH CHALLENGE- gminny konkurs języka angielskiego dla uczniów      klas VIII Marta Kasperek

Katarzyna Haberna

   
17. Dzień Języków Obcych Agnieszka Tyrpa

Elżbieta Pawlikowska

maj 2020r.  
język niemiecki 18. Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego Alicja Burkat

Marta Kasperek

szkolny

rejonowy

wojewódzki

Organizator:

Kuratorium Oświaty

19. Konkurs ,, MOJA MAŁA OJCZYZNA”- język niemiecki Małgorzata Urbańczyk

Marta Kasperek

 

maj 2020r.  
20. Prezentacje multimedialne- ,,NAJPIĘKNIEJSZE MIASTO NIEMIECKIEGO OBRAZU JĘZYKOWEGO” Edyta Baranek marzec 2020r.  
 

21.

Ogólnopolski Konkurs języka Niemieckiego ,, ALBUS” Alicja Burkat    
matematyka 22. Małopolski Konkurs Matematyczny Agata Danek szkolny

rejonowy

wojewódzki

Organizator:

Kuratorium Oświaty

23.

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ,, ALFIK” Justyna Horabik-Gruszeczka    
24.

 

Krakowska Matematyka Joanna Ciałowicz  

 

 
 

25.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ,,KANGUR” Marzena Róg

 

   
 

26.

 

Olimpiada Matematyczna Juniorów Marcin Suder szkolny

rejonowy

wojewódzki

Organizator:

Kuratorium Oświaty

 

 

27. Międzyszkolne zawody matematyczne dla klas 8

 

Maria Latosiewicz    

 

 

 

technika,

informatyka

28. Ogólnopolski Turniej BRD Tomasz Biel

Patrycja Szlachetka

   
29. Konkurs Tematyczny ,,OD ALGORYTMU DO PROGRAMU”  Patrycja Szlachetka szkolny

rejonowy

wojewódzki

Organizator:

Kuratorium Oświaty

fizyka

 

30. Małopolski Konkurs z Fizyki Jerzy Zduń szkolny

rejonowy

wojewódzki

Organizator:

Kuratorium Oświaty

 chemia

 

31. Małopolski Konkurs Chemiczny

 

 

Mosiężny Sławomir szkolny

rejonowy

wojewódzki

Organizator:

Kuratorium Oświaty

biologia 32. Małopolski Konkurs Bilogiczny  Ewelina Zlezarczyk szkolny

rejonowy

wojewódzki

Organizator:

Kuratorium Oświaty

geografia 33. Małopolski Konkurs Geograficzny Sylwia Nosal szkolny

rejonowy

wojewódzki

Organizator:

Kuratorium Oświaty

przyroda 34. Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,, ŚWIETLIK” Sylwia Nosal    

 

 

 

 

 

muzyka 35. Przegląd Pieśni Patriotycznej Marcin Matoga  szkolny

rejonowy

wojewódzki

Organizator:

Kuratorium Oświaty

36. Przegląd Grup Kolędniczych Marta Jabłońska

 

maj 2020r.  
37. XVI Miejsko- Gminny Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych Piotr Gablankowski marzec 2020r.  
38.

 

Konkurs Czytelniczy

,, FANTASTYCZNE KSIĄŻKI”

klasy VII-VIII

Anna Pitak    
plastyka 39.

 

Konfrontacje plastyczne Beata Baczyńska powiatowy

kwiecień 2020r

 

WDK Głogoczów
40. Wg. Zgłoszeń i ofert Beata Baczyńska cały rok  

Harmonogram konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2019/2020

 Lp. Konkurs Etap szkolny Etap rejonowy Etap wojewódzki
1. Małopolski Konkurs Matematyczny      
2. Małopolski Konkurs Geograficzny      
3. Małopolski Konkurs Historyczny      
4. Małopolski Konkurs Języka Angielskiego      
5. Małopolski Konkurs Chemiczny      
6. Małopolski Konkurs z Fizyki      
7. Małopolski Konkurs Biologiczny      
8. Małopolski Konkurs Języka Polskiego      
9. Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego      

 

Harmonogram konkursów tematycznych dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2018/2019

 Lp. Konkurs Etap szkolny Etap rejonowy Etap wojewódzki
1. Od algorytmu do programu      
2. „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni”. Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski      
3. Z Dobrą Nowiną przez życie