STYPENDIUM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO DLA MATEUSZA ŻEGLENIA I JAKUBA TYRAŁY

Stypendia marszałka to bardzo prestiżowa forma wyróżnienia najwybitniejszych małopolskich uczniów. Ubiegający się o włącznie do grona stypendystów marszałka uczniowie musieli wykazać się nie tylko bardzo wysoką średnią ocen, ale i osiągnięciami w konkursach oraz olimpiadach przedmiotowych. . Na rok szkolny 2016/2017 przyznano łącznie 146 stypendiów dla Uczniów szczególnie uzdolnionych w kategorii szkoła podstawowa, a o przyznaniu go decydowała pozycja na liście rankingowej.

Takim właśnie stypendium zostali wyróżnieni dwaj uczniowie naszej szkoły: Mateusz Żegleń z  klasy V oraz Jakub Tyrała z kl. VI, którzy  zajęli wysoką lokatę na liście rankingowej  Uczniów szczególnie uzdolnionych.

Mateuszowi i Jakubowi serdecznie gratulujemy!

Link do artykułu >>>tutaj<<<