WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO DLA KLAS IV – VI

W dniu 22.03.2017 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas IV – VI. Pani dyrektor Beata Chrapek – Paciorek przywitała uczniów ciepłymi słowami. Życzyła im powodzenia, ale mimo to, niezależnie od wieku i doświadczenia w recytacji, wszyscy uczniowie ogromnie się denerwowali przed swoim występem. Usłyszeliśmy utwory polskich i zagranicznych twórców. Oceniano właściwy dobór i pamięciowe opanowanie tekstu, dykcję i interpretację utworu oraz ogólny wyraz artystyczny.

Komisja konkursowa w składzie:  p. Urszula Morawska, p.Lucyna Tondera i p. Monika Lemaniak wyłoniła zwycięzców:

TURNIEJ RECYTATORSKI

• Kajetan Niedośpiał 4d

Wyróżnienie:

• Weronika Motyka 4e

Uczniowie, którzy zajęli miejsca  I, II i III, będą reprezentować szkołę w  eliminacjach międzyszkolnych w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu w dniach 5, 6 kwietnia 2017.

Wszystkim laureatom gratulujemy, a pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.