KONKURS PLASTYCZNY

Zapraszamy uczniów klas I – III do udziału w konkursie plastyczny o tematyce przyrodniczej  „Natura bezcennym darem”

Zadaniem  uczestnika jest zilustrowanie dowolną techniką podanego tematu. Każdy uczestnik wykonuje własnoręcznie, bez pomocy osób trzecich pracę w formacie A4 lub A3 wybraną przez siebie techniką plastyczną (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, wycinanie, grafika, itp.). Konkurs nie obejmuje prac przestrzennych.

Na odwrocie pracy należy czytelnie (DRUKIEM) w formie metryczki wpisać  imię  i nazwisko autora, nazwę i adres szkoły, klasę, dopisek: XVII Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie 2017.

Prace należy składać  w terminie  do 10.04.2017 r. do sali 103 (do opiekuna konkursu  na etapie szkolnym  mgr I. Stanisz-Trzcińskiej).

Głównym Organizatorem XVII FESTIWALU NAUKI I SZTUKI W KRAKOWIE jest Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.