„Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać.

Trzeba wielkości ducha, aby pomagać

bezinteresownie.

Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody

wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń”

Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom i ich rodzicom za szlachetność i otwartość na potrzeby drugiego człowieka. Wasz udział w akcji „Podziel się swoim prezentem mikołajkowym” przyniósł wielu dzieciom – z naszej szkoły, z Domu Dziecka, ze szpitala w Krakowie, dużo radości.

Paczki, które dzięki Wam udało się przygotować zawierają dużo więcej niż rzeczy, które do nich zostały zapakowane. Wasze serca, dobroć, zaangażowanie i czas. Z roku na rok nasza szkolna akcja cieszy się coraz większą popularnością, ale przed tymi Świętami odzew przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Za to bardzo dziękuję.

A do podziękowań dołączam najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech Wasze dobro do Was powraca w całym 2017 roku.

Na zdjęciach:

Ks. Piotr Prokopowicz Dyrektor Domu Dziecka w Pawlikowicach odbierający paczki dla swoich podopiecznych.

Szkolna gazetka z podziękowaniami dla wszystkich darczyńców.

A.Dziewońska