25 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

wosp_logo-300x225Już za miesiąc, 13 stycznia 2017 roku w naszej szkole będzie miał miejsce kolejny Kiermasz Ciasteczek Świątecznej Pomocy. W tym roku, podobnie jak w poprzednim pieniądze zebrane do puszek zostaną przekazane dla  ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

W ramach zakupu ze środków zebranych podczas 24. Finału WOŚP Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dokonała zakupu m.in. 2 rezonansów magnetycznych, wysokiej klasy kardiomonitorów czy urządzeń do nieinwazyjnego wspomagania oddychania noworodka, a także wyposażenia laboratoriów onkologicznych. W ramach zakupu dla geriatrii wymieniono ponad 1 500 łóżek z materacami oraz szafkami nocnymi oraz aparaty EKG czy inhalatory. 

Już teraz zapraszamy wszystkich na kiermasz, a osoby chętne do ofiarowania własnych wypieków tworzonych często wspólnie z rodzicami, dziadkami lub starszym rodzeństwem zachęcamy do szukania przepisów i gromadzenia składników.

Do zobaczenia 13 stycznia.                     

                                                              Organizatorzy