KONCERT „MUZYKA JESIENI”

16 listopada uczniowie klas I – III wzięli udział w audycji edukacyjnej „Muzyka jesieni” przygotowanej przez Państwową Szkołę Muzyczną I – go stopnia w Myślenicach. Koncert odbył się w sali widowiskowej MOKiS. Uczniowie mieli możliwość posłuchać brzmienia gitary, akordeonu, fletu, klarnetu, saksofonu, trąbki, fortepianu i skrzypiec.

Osoba prowadząca przygotowała dla zgromadzonej publiczności wiele konkursów związanych z tematyką audycji, których zwycięzcy nagradzani byli słodkimi upominkami. Dzieci zobaczyły również interpretację ruchową utworu muzycznego w wykonaniu Zespołu Rytmicznego. Następna audycja muzyczna „W noworocznym rytmie” odbędzie się 18 stycznia 2017 roku. Te swoiste lekcje mają na celu wyrobienie i utrwalenie umiejętności słuchania i przeżywania muzyki oraz kulturalnego zachowania w warunkach sali koncertowej.