ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

14 października 2016 roku „pierwszaki” złożyły uroczyste Ślubowanie. Do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Myślenicach przyjęto 25 dziewcząt i 48 chłopców z czterech klas pierwszych.

– klasa I a – 18 uczniów- wych. mgr Elżbieta Żądło,
– klasa I b – 17 uczniów- wych. mgr Barbara Bicz,
– klasa I c – 17 uczniów – wych. mgr Iwona Stanisz – Trzcińska,
– klasa I d – 21 uczniów – wych. mgr Renata Zygmunt,

„ Ślubuję: być dobrym Polakiem,
dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły.
Będę: uczyć się w szkole jak kochać Ojczyznę,
jak dla niej pracować kiedy urosnę!
Będę się starać być dobrym uczniem,
swym zachowaniem i nauką
sprawiać radość rodzicom i nauczycielom”.

W obecności pocztu sztandarowego pani dyrektor Beata Chrapek – Paciorek „czarodziejskim ołówkiem” dokonała aktu pasowania na nowych uczniów Szkoły Podstawowej nr 2. Panie dyrektor Marta Pawlak i Elżbieta Jakubiak wręczyły uczniom pamiątkowe dyplomy i legitymacje szkolne. W ten wyjątkowy dzień dzieci przedstawiły przygotowany na tę okazję program artystyczny. Uczniowie z radością prezentowali to, co potrafią. Rodzice dumni ze swoich pociech wspierali i nagradzali je brawami. Święto pierwszaków dostarczyło wszystkim miłych wrażeń i  wspaniałych przeżyć.