WYCIECZKA NA GÓRĘ MIKOŁAJA

W dniu 23.09.2016r. poszliśmy na wycieczkę , klasa III c, III d oraz III f na Górę Mikołaja. Wyszliśmy ze szkoły o godz. 8.30. Szliśmy 30 minut. Minęliśmy basen, a pierwszy przystanek mieliśmy pod Lipką, gdzie mogliśmy odpocząć i zrobić zdjęcia.  Następnie zobaczyliśmy krzyż zrobiony na znak ŚDM, a potem poszliśmy do lasu. Było tam stromo, dlatego musieliśmy bardzo uważać. Po drodze szukaliśmy grzybów. Niektórym uczniom udało się znaleźć dużo grzybów, a innym wcale. Wreszcie dotarliśmy na miejsce. Na Górze Mikołaja było pięknie. Gdy już odpoczęliśmy otrzymaliśmy od wychowawców zadania związane z lasem  min. mieliśmy odrysować korę drzew iglastych i liściastych oraz obliczyć wiek poszczególnych drzew. Gdy już skończyliśmy każdy miała chwilę wolnego. Niektórzy zbierali grzyby, a inni bawili się. Myślę że każdy był zadowolony z wycieczki. W szkole robiliśmy prace plastyczne z darów jesieni.

Joanna Szlachetka, kl. III c