WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Dnia 14.09.2016 r. w naszej szkole zostały przeprowadzone  wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzone zostały zakrojoną na szeroką skalę kampanią wyborczą, trwającą od 12 do 13 września. Kandydaci rozwieszali plakaty ze swoimi propozycjami działań, które miały zachęcić uczniów do głosowania na nich. We wtorek 13 września odbyła się tzw. „godzina wyborcza”, podczas której prezentowali swoje programy, a uczniowie mogli zadawać im pytania.

W głosowaniu wzięli udział uczniowie klas II – VI, którzy wybierali swojego  przedstawiciela spośród  11 kandydatów: Gabrieli Oleszczuk z kl. VI a, Kamila Betleja z kl. VI a, Jagody Obajtek  z VI b, Ignacego Nowaka  z kl. VI b,  Mai Błachut  z  VI c,   Kacpra Depty z VI d, Jagody Szostak  z VI d, Kacpra  Siatki z VI e , Macieja Gościniaka z  VI e oraz Natalii Żądło z kl. VI f.

Komisja wyborcza w składzie: Emilia Rutka, Joanna Dobosz, Maja Salawa, Agnieszka Biela, Joanna Goc oraz Sabina Maczałaba czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów. Nauczycielem nadzorującym przebieg wyborów był opiekun Samorządu Uczniowskiego mgr Monika Grzechacka.

Oto wyniki głosowania:

PRZEWODNICZĄCY – Ignacy Nowak

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO –  Jagoda Obajtek

SKARBNIK – Kamil Depta

SEKRETARZ – Kamil Betlej

Członkowie Samorządu:

Jagoda Szostak, Natalia Żądło, Kacper Siatka, Maciej Gościniak, Antoni Szydłowski, Maja Błachut oraz Gabriela Oleszczuk.

Nowym członkom Samorządu Uczniowskiego gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy.

Ignacy Nowak

mgr Monika Grzechacka