POŻEGNANIE KLAS SZÓSTYCH I ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Dwa ostatnie dni roku szkolnego czyli czwartek i piątek obfitują w szereg uroczystych akcji, do których należy  pożegnanie uczniów odchodzących do gimnazjum oraz mijającego  roku szkolnego.

Ale to także rozdanie nagród za całoroczną pracę uczniów, nadanie tytułów wybitnym uczniom, a przede wszystkim przekazanie świadectw. W czwartek z rąk p. dyrektor Elżbiety Jakubiak – Święch uczniowie odbierali  książki, dyplomy, puchary i drobne pamiątki jako formę nagrody za udział w licznych konkursach i akcjach szkolnych. Następnie ze szkołą pożegnali się szóstoklasiści, a w ich imieniu na scenie wykonała to klasa 6E. Łzy żalu zaś po odchodzących w imieniu  piątoklasistów ocierała klasa 5B. Program muzyczno -słowny opracowały p. Monika Grzechacka i p. Alicja Wróblewska.

W piątek p. dyrektor Beata Chrapek – Paciorek oficjalnie podsumowała rok szkolny 2015/2016 uznając go za zakończony i miniony dla uczniów. Zanim to jednak nastąpiło, to przewodniczący Rady Uczniowskiej Bartosz Dyczkowski podziękował za cały rok współpracy. Następnie poznaliśmy nazwiska najlepszych uczniów:

– wśród klas 1-3 tytuł ten otrzymał Karol Worwa (kl. 3D),

– wśród absolwentów Joanna Żak (kl. 6C).

Dodatkową nagrodę za wysokie wyniki w nauce, udział w licznych konkursach oraz nienaganny takt i kulturę osobistą otrzymali: Aleksandra Kiszka (kl. 6B)  i Szymon Wincenciak (kl. 6D).