ELIMINACJE GMINNE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM

W dniu 21 kwietnia 2016 r. odbyły się w naszej szkole Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym.

Nasza reprezentacja składająca się z Izabeli Skrzeczek (VI e), Magdaleny Wójtowicz (VI e), Eryka Sudra (VI a) oraz Mateusza Janickiego (VI b) zajęła II miejsce.

W klasyfikacji indywidualnej zwyciężyła Izabela Skrzeczek zdobywając najlepsze wyniki wśród wszystkich uczestników.

Turniej składał się z 3 konkurencji. Na początku uczestnicy rozwiązywali testy ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz sytuacji drogowych.  Drugą konkurencją było miasteczko ruchu drogowego, na którym uczniowie zgodnie z przepisami ruchu drogowego musieli osiągnąć 3 wcześniej wylosowane punkty kontrolne. Ostatnią konkurencją był tor sprawnościowy.

Kolejny etap konkursu odbędzie się 28 kwietnia, również w naszej szkole.

Gratulujemy i życzmy sukcesu w kolejnym etapie konkursu.

Tomasz Biel

Filmik przygotował P. Krzysztof Kulka.