MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA

W bieżącym roku szkolnym członkowie SK PCK już po raz drugi obchodzili swoje święto.

Pierwszą okazją do świętowania był Dzień Młodzieży Polskiego Czerwonego Krzyża przypadający 25 października, zaś drugą –Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, który obchodziliśmy 5 grudnia.

Wszystkim naszym wspaniałym Wolontariuszom dziękuję za wielkie serce, poświęcony czas i zaangażowanie w pracę na rzecz potrzebujących. Życzę Wam radości, miłości i spełnienia najskrytszych marzeń. Niech dobro, którym bezinteresownie dzielicie się z innymi, powróci do Was zwielokrotnione, a Wasza postawa będzie przykładem dla innych.

Mam nadzieję, że wysłuchana audycja, list Rzecznika Praw Dziecka skierowany do Was oraz obejrzane filmy o wolontariacie, przekonały Was o wyjątkowości tego, co robicie i zachęciły do dalszej pracy.

Anna Zahel-opiekun Szkolnego Koła PCK