JASEŁKA

Jak co roku uczniowie i nauczyciele naszej szkoły dzień 22 grudnia spędzili pod hasłem NIM ZABŁYŚNIE PIERWSZA GWIAZDKA. Wszyscy świętowali zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Świąteczne dekoracje i stroje, wspólne kolędowanie, klasowe spotkania wigilijne wprowadziły szkolną społeczność w klimat Bożego Narodzenia.

Uczniowie mieli również okazję zobaczyć JASEŁKA, przygotowane przez uczniów klasy VI a i VI d oraz ich wychowawczynie panie: Annę Dziurdzię, Annę Zahel i Elżbietę Pawlikowską. Wszyscy uczniowie naszej szkoły mogli znów powrócić do tajemnicy narodzenia Bożego Dzieciątka. Wykonawcy ujęli publiczność piękną grą oraz wesoło śpiewanymi kolędami i pastorałkami, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Całość zakończyło wspólne kolędowanie.
W pracach  nad przedstawieniem uczestniczyli również: pani Alicja Możdżeń, która przygotowała wspaniałą dekorację oraz pan Tomasz Talar, który pomagał podczas prób i w dekorowaniu sali. Całość muzycznie dopracował pan Piotr Gablankowski.
Jednocześnie składamy podziękowania wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie JASEŁEK, a szczególnie państwu Paulinie i Piotrowi Suder za piękną betlejemską stajenkę.

Autorem zdjęć z jasełek jest p. Tomasz Gołąb.