WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Dnia 16.09.2014 r. w naszej szkole zostały przeprowadzone  wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Wybory były poprzedzone kampanią wyborczą oraz debatami, w trakcie których kandydaci prezentowali swoje programy.

W głosowaniu wzięli udział uczniowie klas II- VI, którzy wybierali swojego  przedstawiciela spośród  9 kandydatów: Mai Firek kl. VI a, Anety Domareckiej kl. VI a, Mateusza Janickiego VI b, Julii Janii kl. VI b, Edyty Słowiak VI c, Bartosza Dyczkowskiego VI d, Ingi Bieli VI d, Moniki Wójtowicz VI e oraz Dawida Łętochę VI e.

Komisja wyborcza w składzie:  Katarzyna Kosińska, Karolina Dyrda, Izabela Skrzeczek, Ewa Osińska Magdalena Wójtowicz  oraz Karolina Wysocka czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów. Nauczycielem nadzorującym przebieg wyborów był opiekun Samorządu Uczniowskiego mgr Monika Grzechacka.

Oto wyniki głosowania:

BARTOSZ DYCZKOWSKI – PRZEWODNICZĄCY,

MONIKA WÓJTOWICZ –  ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO,

JULIA JANIA, EDYTA SŁOWIAK- SKARBNICY,

MAJA FIREK, ANETA DOMARECKA- SEKRETARZE,

Dawid Łętocha-  członek Samorządu,

Mateusz Janicki- członek Samorządu,

Inga Biela- członek Samorządu.

Nowym członkom Samorządu Uczniowskiego gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy.