WIGILIA KLASOWA

Dzieci są bardzo podekscytowane zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, dlatego warto dbać o to, aby mogły cieszyć się ich magią nie tylko w domu. Wigilia klasowa to piękny zwyczaj. W tamtym roku przez zdalne nauczanie nie mogliśmy zorganizować takiego integracyjnego czasu z dziećmi. W tym roku dzięki rodzicom, została zorganizowana klasowa Wigilia. Pomogła w nawiązaniu pozytywnych skojarzeń ze szkołą oraz jest elementem troski o zachowanie i kultywowanie tradycji związanych z okresem Bożego Narodzenia. Stworzyła rodzinną i ciepłą atmosferę oraz wzmocniła więzi międzypokoleniowe i zacieśniła kontakty ze szkołą i jej nauczycielami. Uczniowie, złożyli sobie wzajemnie życzenia, wspólny poczęstunek i czas kolędowania był bardzo miłym akcentem w trudnym czasie.