POWÓD DO DUMY

W dniu 10 listopada 2021r. w Muzeum Niepodległości odbyła się gala wręczenia dyplomów i nagród finansowych dla uczniów szkół podstawowych z gminy Myślenice, którzy osiągają wybitne wyniki w nauce oraz mają na swoim koncie szczególne osiągnięcia w konkursach, olimpiadach i turniejach (za rok 2020/2021). Łącznie nagrodzonych zostało 27 uczniów. Z naszej szkoły nagrody z rąk Pana Burmistrza Jarosława Szlachetki i Pani Naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia Małgorzaty Ciemińskiej otrzymało 3 uczniów: Milena Gubała, Maja Piesakowska i Miłosz Płatek.

Jesteśmy dumni, że nasza szkoła może poszczycić się uczniami, którzy z pasją i kreatywnością rozwijają swoje predyspozycje i uzdolnienia. Życzymy im, jak i całej społeczności szkolnej, nieustającej chęci do dalszego rozwoju, ponieważ, jak napisał Honore de Balzac „Nie istnieje wielki talent bez wielkiej siły woli”.

Poniżej linki do artykułów oraz galeria zdjęć:

Nagrody za osiągnięcia – myslenicka24.pl

Uczniowie z nagrodą za osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021 – Oficjalna strona Miasta i Gminy Myślenice (myslenice.pl)

Aneta Dziewońska