WARSZTATY „WODA W PRZYRODZIE” – ZWYCIĘSTWO DANIELA Z KLASY 4C

Uczniowie klas czwartych uczestniczyli w 3 edycji warsztatów ekologicznych,  organizowanych przez MZWiK w Myślenicach. Tematem przewodnim warsztatów była otaczająca nas woda, konieczność ochrony wód oraz racjonalna gospodarka wodno-ściekowa. Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się  jak cennym zasobem w środowisku jest woda, jaką spełnia rolę oraz jaką drogę i jakie procesy musi przejść, zanim pojawi się w kranie.

Na podsumowanie warsztatów przedstawiciele klas uczestniczyli w konkursie wiedzowym. Pytania były bardzo trudne, ale za to na zwycięzców czekały ciekawe nagrody.

Nasz uczeń – Daniel Krzemień – z klasy 4c okazał się bezkonkurencyjny,  uzyskując 51 punktów, zajął 1 miejsce w konkursie i wygrał dla swojej szkoły mikroskop.

GRATULUJEMY!