KONKURS – SPRZĄTANIE ŚWIATA 2021

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w XVII edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej pod hasłem: Oddaj używany telefon komórkowy atrakcyjne nagrody czekają.
Na czym polega konkurs?

Konkurs polega na zebraniu przez szkołę wśród uczniów starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.
Jakie korzyści ma z tego szkoła?

Trzy rodzaje nagród:
1. Każda szkoła za każdy kg zebranych telefonów otrzyma 5 zł w postaci kuponów pieniężnych „Sodexo”.
2. Każda szkoła za najlepsze przeliczniki (relacje) ilości zebranych w kg telefonów do ilości uczniów w szkole otrzyma nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne.
3. Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną w kwocie 2.000 zł do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu (np. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, monitor, drukarka, gry, zapas papieru do ksero lub równowartość w kuponach „Sodexo” itp.) do wyboru przez szkołę.

Termin zbiórki do: 19 listopada 2021 r.

W najbliższych dniach (dokładna data zostanie podana na Librusie) samorząd szkolny przeprowadzi zbiórkę podczas, której uczniowie będą mogli przekazać sprzęt. Dodatkowo przy drzwiach wejściowych – po lewej stronie, przy schodach prowadzących do szatni, umieszczone zostanie pudełko, do którego będzie można oddawać telefony.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału.