BRAWO, DANIEL!

Daniel Krzemień – z klasy III c,  w roku szkolnym 2020/2021 został  NAJLEPSZYM  UCZNIEM KLAS  I–III.

Mijający rok szkolny był wyjątkowo trudny, mimo to Daniel osiągnął wiele znaczących sukcesów. Największym było zajęcie 1 miejsca w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Alfik . Uzyskał 150 pkt., czyli 100 % prawidłowych odpowiedzi.

Kolejne świetne osiągnięcia Daniela:

• Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny w klasie II i III.
  • Tytuł laureata i bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik – 2 edycje.
  • Dobry wynik w  Ogólnopolskim Humanistycznym Konkursie Alfik w kl. III i bardzo dobry wynik w kl. II.
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim .
  • Wyróżnienie w Miejsko- Gminnym Konkursie Recytatorskim (online).
  • Konkursy plastyczne, zawody pływackie, biegi skawiński, myślenicki.
  • Projekty Miejskiej Biblioteki Publicznej: Znajdziesz mnie w bibliotece. Sposób na pandemię. Literaccy bohaterowie w czasach zarazy. Moja fantastyczna książka.
  • Wzorowa frekwencja w roku szkolnym 2020 / 2021.

Serdecznie gratulujemy wspaniałych osiągnięć, cieszymy się razem z Tobą i życzymy Ci  kolejnych sukcesów na polu naukowym, sportowym i artystycznym.

Wychowawczyni:

Janina Rozwadowska

(zdobywczyni Certyfikatu Łowcy Talentów 2020 /2021)