DZIEŃ DZIECKA W DWÓJCE

Dzień dziecka

Dzień Dziecka to święto obchodzone niemal na całym świecie. Większości z nas święto to kojarzy się zwykle z luźniejszym dniem w szkole i całą masą prezentów. To czas radosnej zabawy, właściwej wszędzie i bez wyjątku dla młodego wieku. Z tej okazji na boisku szkolnym w naszej szkole został zorganizowany wyjątkowy dzień dla najmłodszych uczniów – klas I-III.

Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała licznym atrakcjom dla najmłodszych. Dużym zainteresowaniem  cieszyły się „dmuchańce” specjalnie rozstawione dla dzieci oraz bańki mydlane. Świętowaniu towarzyszył śmiech, zabawa i świetny nastrój. Dzieci miały okazję wziąć udział w zabawach i zawodach organizowanych przez animatorów, tańcach oraz grach. Chętnie uczestniczyły w zmaganiach sportowych.

Źródła: iTV Myślenice

Dzieci wspaniale się bawiły i nie miały ochoty wracać do domu. Z ich twarzy nie schodził uśmiech, a przecież nie od dziś wiadomo, że nie ma nic cenniejszego od niego.

Urszula Biel