DRODZY UCZNIOWIE!

Wracamy do szkoły po długim czasie – przez wiele tygodni nie mogliśmy się zobaczyć, utrzymywaliśmy ze sobą relacje za pomocą telefonu, Internetu.  Jednak powoli mija czas naszej izolacji i nauczania zdalnego.

Przed Wami POWRÓT  DO SZKOŁY. W szkole już uczą się  uczniowie klas I-III, a za tydzień wracają klasy IV –VIII.  Po powrocie czekają na Was nie tylko lekcje, ale również warsztaty, różne wyjścia, wycieczki czy wyjazdy. Wasze emocje, przeżycia, refleksje są niezwykle dla nas ważne – pragniemy, aby ten czas powrotu do szkoły był bezpieczny, otwarty, przyjazny i pełen poczucia zrozumienia. Cieszymy się bardzo na tę chwilę, kiedy spotkamy się w murach szkoły. Musicie wiedzieć, że szkoła bez Was była tylko pustym budynkiem. Teraz na nowo zagości w niej uśmiech i życie. CZEKAMY NA WAS Z NIECIERPLIWOŚCIĄ, ZAWSZE GOTOWE DO WSPARCIA I POMOCY.  BĘDZIE DOBRZE!

DO ZOBACZENIA W SZKOLE

Beata Pacek i Aneta Dziewońska