PAMPERSY I CHUSTECZKI JUŻ W SZPITALU!

Akcja

Dziękujemy wszystkim z całego serca!  Wasza pomoc jest na wagę złota! Pampersy i chusteczki zostały przekazane na wszystkie oddziały Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Tylko trzy dni akcji i taki efekt! Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy otwarli swe serca i okazali wrażliwość na potrzebę innych! Podczas tych kilku dni udało nam się zebrać 130 paczek pampersów różnej wielkości oraz 254 paczki chusteczek nawilżanych. Wszystkim rodzicom, uczniom, nauczycielom oraz pracownikom naszej szkoły dziękujemy za okazane dobro. Jesteście cudowni! Dziękujemy również wolontariuszom, którzy bezinteresownie przyszli pomóc w segregowaniu paczek i poświęcili swój wolny czas aby dać coś od siebie innym. Radują się nasze serca!

Relacja z akcji – źródło: iTV Myślenice

Artykuł – myslenicka24.pl