WYNIKI KONKURSU DBI – BEZPIECZNY INTERNET

Konkurs DBI

W ramach Dnia Bezpiecznego Internetu w naszej Szkole od początku lutego odbyły się liczne pogadanki na ten temat, projekcje filmów, spotkania ze strażnikiem miejskim i policjantem, a także zostały przeprowadzone konkursy plastyczne, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem (zgłoszono Komisji kilkadziesiąt prac!).

Komisja w składzie: p. Beata Baczyńska, p. Aneta Dziewońska i p. Tomasz Biel przyznała następujące miejsca wg odpowiednich kategorii wiekowych:

KLASY PIERWSZE – STOP! Nie otwieraj! STOP! Nie podawaj! STOP! Nie ujawniaj, nie pokazuj! – lizako-znaki Bezpiecznie w Internecie i w świecie:

1 miejsce – Ryszard Nowak (1a)

KLASY CZWARTE I PIĄTE: komiks rysunkowy „Graj bezpiecznie w sieci” lub „Bezpieczna przygoda w Internecie”:

1miejsce: Gabriela Batko (5d)

2miejsce: Amelia Wójtowicz (4e)

3 miejsce: Anna Trzepla (4d)

wyróżnienie: Nikola Pasternak (5c)

KLASY SZÓSTE I SIÓDME: „EMIOTKI BEZPIECZNEGO INTERNETU” – zaprojektuj i wykonaj 3 znaczki – loga służące do oznaczenia Bezpiecznego Internetu, który POMAGA, UŁATWIA I BAWI:

1 miejsce: Mateusz Topa (7b)

2 miejsce: Eryk Czepiel (6b)

3 miejsce: Natalia Tokarz (7b)

wyróżnienie: Joanna Szlachetka (7b)

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w dniu zakończenia roku szkolnego.

Aneta Dziewońska