PODARUJ SWOJEJ BIBLIOTECE KSIĄŻKĘ NA GWIAZDKĘ

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w XVI edycji świątecznej akcji – „Podaruj swojej Bibliotece książkę na Gwiazdkę”.

Akcja potrwa od 7 XII do 22 XII. Prosimy miłośników książki o dary, które wzbogacą zbiory naszej szkolnej Biblioteki.

Często w swoich prywatnych biblioteczkach dzieci posiadają pozycje, których z różnych względów już nie potrzebują. Prosimy  o przejrzenie domowych zbiorów, lub wizytę w księgarni i przyłączenie się do akcji. Najbardziej liczymy na pozycje dla najmłodszych, lektury, książki przygodowe, obyczajowe oraz popularnonaukowe. Oczywiście ucieszy nas każdy dar, który będziecie  nam ofiarowany, prosimy jednak, aby były to pozycje w miarę nowe (data wydania z ostatnich 5 lat). Nazwisko każdego Ofiarodawcy zostanie na stałe uwiecznione w podarowanej książce na okolicznościowej pieczątce.