E-LABORATORIUM W NASZEJ SZKOLE

Eksperymentować można wszędzie, także w domu. Udowadniają to edukatorzy i edukatorki prowadzący e-Laboratoria dla szkół. Przekonali się o tym, uczniowie naszej szkoły.

Laboratorium w każdym domu? Tak!
E-Laboratorium to zajęcia online z zakresu chemii, biologii, fizyki, techniki i geografii. Scenariusze zajęć przygotowane tak, aby odpowiadały założeniem podstawy programowej. Uczestnicząc w zajęciach uczniowie i uczennice byli aktywnie zaangażowani w proces uczenia się, samodzielnie eksperymentując z wykorzystaniem łatwo dostępnych w domu przedmiotów codziennego użytku.

Wspólny Program Ministra Edukacji i Nauki oraz Centrum Nauki Kopernik pod nazwą „Nauka dla Ciebie” finansowany jest w ramach dotacji Ministra Edukacji i Nauki na podstawie umowy z dnia 6 marca 2020 r. Nr 1/CNK-NAUKOBUS/2020. W ramach Programu „Nauka dla Ciebie” realizowane są działania „Naukobus” i „Planetobus” oraz zajęcia online.